Inlucis: The Real World Within (made in 3ds Max, Maya and Mudbox)

Tým

Jan Kříž (3D artist / Project leader)

3D grafika a animace je mým dlouholetým koníčkem. Mám za sebou tři knihy o 3ds Max (poslední z nich – Mistrovství v 3ds Max najdete na www.cpress.cz). Rozhodl jsem se vytvořit reálný 3D projekt, který budu v podobě blogu dokumentovat. V projektu budou použity produkty Autodesku, zpočátku jen 3ds Max a pro detailní modelování Mudbox. Budete moci sledovat praktické použití a testy různých 3D/2D produktů, pluginů, rozšíření, renderování v mental ray a V-Ray a spoustu dalších věcí. Pokud budete mít zájem spolupracovat, kontaktujte mě na jan.kriz@mayamax3d.net.

Jan Melichar (2D/3D artist)

2D a 3D grafikou se zabývám jiz několik let. Kromě spolupráce na vytvoření portálu MayaMax3d.net (konkrétně: aplikační skriptovací rozhraní a databáze) jsem přispěl do několika publikací o 3ds Max kolegy Jana Kříže, a to zejména v oblasti 2D kompozice a postprodukce a skriptování v nástroji MAXScript.
Přestože se poslední roky věnuji převážně 2D oblasti (fotografování), je pro mne InLucis zajímavou výzvou, jak tyto dvě oblasti (2D a 3D) vzájemně propojit.

Kontaktovat mě můžete na jan.melichar@mayamax3d.net

Foto portfolio: http://janmelichar.zenfolio.com/


Hledáte něco?

Použijte následující pole pro hledání:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Odkazy

Doporučené weby...